Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Kolay Kese Lif Yapılışı

Artık ipleri değerlendirme projesi hazırladık. Sırada adım adım yapılışıyla el geçmeli lif modelleri anlatımı var. Bu modeli takım lif modellerine de çevirebilirsiniz. 2 li takım lif modelleri, 3 lü takım lif modelleri örebilirsiniz. Takımın içinde ise kese lif modelleri, uzun lif modelleri ve kare lif modelleri yer alabilir. Böylece 3 lü takım lif örerek daha öncesinden kalan parça iplerimiz varsa onları da değerlendirmiş olur ve en güzel lif modellerini örmüş oluruz. Renkli lif modellerini çocuklarınıza özel de örebilirsiniz. Eminim rengarenk olan bu lifleri onlarda çok sevecek.

Lif örneklerinin bir parçası kese lifler. En güzel lifleri örüyor çeyiz için kullanıyoruz. Takım liflerde kese liflere mutlaka yer veriyoruz. Mesela el sokulan lif modellerini örgü çiçekli, puf çiçekli örebiliyoruz. Ya da saçaklı kese lif yapılışı olarak örüyoruz. El geçmeli lif modellerini eldiven şeklinde örüyoruz. Düz olarak örüp üzerini birçok farklı şekilde süslüyoruz. Şimdi ise yine el geçmeli liflerden renkli bir anlatım hazırladık. Renkli kolay kese lif yapılışı. Hadi anlatıma geçelim. Lifin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Renkli Kese Lif Nasıl Örülür?

İstediğiniz renk düzeniyle, elinizde olan iplerle renk renk öreceğiniz bir lifin yapılışını hazırladık. Lifi örerken her zaman kullandığımız yıldız tekniğini kullanıyoruz. Renkli kolay kese lif yapılışını eğer elinizde varsa taraftar lif modellerine de çevirebilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel olur.

Renkli Kolay Kese Lif Yapılışı

Kese lifi tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. Oldukça güzel. Örülmeye değer liflerden. Şimdi altta bulunan videoya geçip renkli kolay kese lif yapılışını öğrenelim.

https://youtu.be/GBaiB4-X-xY

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler