Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Geçmeli Lif Modelleri

El geçmeli lif modellerinden sizlere 2 güzel örneğin yapılışını hazırladık. Beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri veya günlük kullanımlar için örebilirsiniz. Çocuklar için bebekler içinde güzel lif modelleri anlatımlı örneği mevcut. Lif modellerinden kese lif modellerini el sokulan lif modelleri olarak örebilirsiniz. Liflerde bulunan çiçek örneklerini, kelebek örneklerini parça ipleri kullanarak örebilirsiniz. Parça iplerden kurtularak güzel lifler örebilirsiniz. Güllü lif örnekleri, kelebekli lif modelleri, fıstıklı lif modellerinde parça ipleri kullanabilirsiniz. Süslemek için birçok örgü örneğini, örgü çiçek modellerini kullanabilirsiniz. Örgü gül modellerini kullanabilirsiniz. Tomurcuk güllerle, örgü lalelerle lifler örebilirsiniz. Yıldız tekniği, kutu tekniği ile en güzel lifleri örebilirsiniz. El geçmeli lif modellerinden en güzel örneklerinin yapılışına geçelim.

El Geçmeli Lif Modelleri

El Geçmeli Lif Modelleri 2

El Geçmeli Lif Modelleri Yapılışı

2 adet lif modeli tarifi hazırladık. El geçmeli, kese liflerden. Modellerden bir tanesi bebekler için veya yüzünüz için kullanabilirsiniz. Yuvarlak kese lif olarak tasarlandı. Daha büyük yaparak 3 parçayı birleştirerek uzun lif veya kese lif olarak örebilirsiniz. Yuvarlak lif modelleri olarak örebilirsiniz.

İlk lif modeli çiçekli, kenarı dilimli örneklerden. Hadi şimdi detaylı yapılışına geçelim.

 

 

Ve sırada fırın eldivenini andıran güzel bir lif var. Penye iplerle, kalın koton iplerle örerek örgü fırın eldiveni olarak kullanabilirsiniz. Renkli, çiçekli olarak örebilirsiniz. El geçmeli lif modellerinin son örneğinin detaylarına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler