Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşinden Çok Beğenilen Lif Modeli

Videolu anlatımla harika bir modeli hazırladık.Tunus işinden çok beğenilen lif modeli sizlere çok sipariş aldıran örneklerden. Tunus işinden hazırladığımız yuvarlak örgü modelini farklı örgülerde de kullanabiliriz. Mesela örgü paspas modellerinde kullanabiliriz. Yada yuvarlak bir tabanlık olarak kullanabiliriz. Örgü puf modelleri örüp üst ve alt taban olarak örebilirsiniz. Örgü bardak altlığı, örgü amerikan servis olarak örebilirsiniz. Lif modelleri olarak örebiliriz. Kese lif modelleri, uzun lif modelleri, yuvarlak lif modelleri çok hoş olacaktır. Çeyizleriniz için günlük kullanım için birçok şekilde birçok farklı iple örebilirsiniz. Tunus işi örgü modelleri lif ipi, pamuklu ipler gibi ip çeşitliliği oldukça fazla. Sizde beğendiğiniz iplerle beğendiğiniz örgüleri örebilirsiniz. Tunus işinden çok beğenilen lif modeli 2 renkle örülüyor. Hem birkaç renk uygulamasını görelim. Hem de nasıl örüldüğünü izleyelim. Tek şişle örgü en kolay örgülerden. Hadi lif örneklerinden en güzel modellere geçelim.

Tunus İşinden Lif Nasıl Örülür?

Pembeler, sarılar, yeşiller, kahveler… Her renkle örülen lif dışında farklı örgülerde de kullanılacak modellerden. Motifin çapı yaklaşık 18 cm civarında. Örgünün ölçülerini yapacağınız modele göre belirleyebilirsiniz. 5 mm tığla örülmüş bir örgüyü çok beğeneceksiniz. Kalın iplerle – penye ip gibi, kordon ip gibi – paspas modellerinde kullanabilirsiniz.

Tunus İşinden Çok Beğenilen Lif Modeli 2

Tunus İşinden Çok Beğenilen Lif Modeli 3

Tunus İşinden Çok Beğenilen Lif Modeli 1

Tunus İşinden Çok Beğenilen Lif Modeli

Evet model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Birçok renk uygulamasını gördük. Evet model çok güzel. Hatta örgü tutacak, örgü elbezi modelleri olarak bile örüp kullanabiliriz. Şimdi tunus işinden çok beğenilen lif modeli yapılışını izleme vakti. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/990808072/crochet-pattern-tunisian-short-row

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler