Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tavus Kuşu Lif Nasıl Örülür?

Güzel lif modellerine bir örnekle daha devam ediyoruz. Sırada yuvarlak lif modellerine rengiyle, modeliyle oldukça uyumlu bir model anlatımı var. Doğadan ilham alınarak örülen liflerden. Bu güzel lifi günlük kullanım veya çeyizlik lif modelleri olarak hemen yapabilirsiniz. Çok hoş bir model. Hem de kullanışlı. Kullanışlı lifler demişken yeni lif modelleri yapılışına da bir göz atabilirsiniz. Yine kolayca öreceğimiz fıstıklı lif modellerinden. Eğer kısa sürede lif örmek istiyorsanız 1 saatte kolay lif nasıl örülür göz atabilir inceleyebilirsiniz. Kısa sürede öreceğiniz 1 saatte tamamlayacağınız liflerden. Biraz daha gösterişli renkli lif modellerinden örmek isterseniz yine tavus kuşu lif örneğinden olan tavus kuşu lif yapılışını örebilirsiniz. Hazırsanız çok beğeneceğimiz kolayca öreceğimiz modele geçip tavus kuşu lif nasıl örülür öğrenelim.

Tavus Kuşu Lif Modeli Yapılışı

Kuşlu lif modellerinden kolay bir örneğin yapılışını hazırladık. Renkler çok uyumlu. Model çok hoş. Tavus kuşunun kanatlarından ilham alınarak renkler belirlenmiş. Ve dilimli kısımlar tıpkı onun tüyleri gibi. Şekil olarak benziyor.

Tavus Kuşu Lif Nasıl Örülür?

Beyaz, krem gibi ana renk üzerine mavi tonları, yeşil ve pembe tonlarında bir renkle örülmüş harika liflerden. Eğer hazırsanız hemen anlatıma geçelim. Böylece lifin yapılışını videodan izleyerek öğrenebiliriz. Tavus kuşu lif nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler