Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Saatte Kolay Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinden 1 saatte tamamlayacağımız bir lif tarifi. Mavi, sarı renkleriyle nazar boncuğu lif modellerini andırıyor. Her renkle örülecek ve çeyizlik lif modelleri olarak kullanılacak şahane modellerden. Yeni lif modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kolay, sade ve kullanışlı lifler her zaman favorimiz. Lif bizim kültürümüz. Mutlaka her çeyizde renk renk desen desen lif modelleri örüyoruz. Uzun lif modelleri, kese lif modelleri, kare lifler, yuvarlak lif modelleri gibi. Bu parçalardan oluşan takım lif modellerini de çeyizler için çok kullanıyoruz. Tek parça veya takım lifleri sizde oğlunuzun kızınızın çeyizlerine örebilirsiniz. Mesela uğur getirmesi açısından uğur böceği lif yapımı örebilirsiniz. Nakışlı lif nasıl örülür paylaştığımız diğer örneklerden. Liflere yeni soluk getiren bir örnek. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi 1 saatte kolay lif nasıl örülür anlatıma geçelim.

Lif Modelleri Anlatımlı

Kenarları dilim dilim tavus kuşunu andıran, nazar boncuğunu andıran çok hoş bir örnek. Kolay lif modellerinden. Renkli kısımlarda daha önce ördüğümüz örgülerden kalan renkli ipleri kullanabiliriz. Gökkuşağı renklerinde, tavus kuşu renklerinde kolay lifi örebiliriz.

1 Saatte Kolay Lif Nasıl Örülür?

1 saatte tamamlayacağımız kolay lifi bitirdiğimizde yukarıdaki gibi görünecek. Çok hoş duruyor değil mi. Her renk uyarlaması dikkat çekici güzellikte olacak. Hadi şimdi 1 saatte kolay lif nasıl örülür izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler