Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mini Çiçekli Kare Lif Örneği

Lif modellerinden yine muhteşem bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada mini çiçekli lif örneği yapılışı var. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra lif örneklerini rahatlıkla öreceğiz. Lifleri örerken hem kullanışlı olsun hem gösterişli olsun hem de sade zarif olsun diyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Mini çiçekli kare lif örneğinden çok güzel takımlar olur. 3 lü takım lif modelleri, 2li takım lif modelleri örebilirsiniz. Lifin parçaları ise uzun lif modelleri, kese lif modelleri ve kare lif modellerinden oluşur. Örnek çok güzel. Çıtı pıtı duruyor. Sizce bu modelle lif ipinden bebek battaniyesi veya bebek yelek modelleri, bebek örgü etekleri veya bebek hırkaları nasıl olur. Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu bölümde daha önce ördüğümüz ve yine hem kullanışlı hem de çıtı pıtı duran liflerden bahsedeceğiz. Motifli kare lif yapılışı oldukça güzel. Çıtı pıtı duruyor. Yine bebek battaniyesinde de kullanılabilecek modellerden. Renkli kare lif örneği yapılışı ise parça ipleri değerlendirebileceğimiz örneklerden. Kolay yuvarlak lif yapılışı 3 renk kullanarak ördüğümüz herkesin çok beğeneceği liflerden. Yine hepimizin çok beğeneceği mini çiçekli kare lif örneğinin anlatımına geçelim.

Mini Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

İlk bakışta sanki motifleri birleştirerek örmüşsün gibi duruyor. Lakin ip koparmadan bütün olarak lifler örülüyor. Çıtı pıtı içinde kır çiçeklerini, gonca gülleri andıran liflerden.

Mini Çiçekli Kare Lif Örneği

Çok güzel görünüyor değil mi. Her rengi muhteşem olur. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla mini çiçekli kare lif örneğinin yapılışını öğrenip örelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler