Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Lif örneklerinden lale uygulaması ile yapılmış çok hoş bir örneğin yapılışını hazırladık. Laleli yuvarlak lif modeli yapılışı. Çeyizlik lif modelleri olarak kullanabileceğiniz gösterişli bir lif. Hem gösterişli hem de kullanışlı bir lif. Lif yapımını Türkçe videolu olarak adım adım yapılışını hazırladık. Videodan takip ederek rahat bir şekilde örebiliriz. Çeyizlik lif modelleri anlatımlı olarak genelde videolu içerikler hazırlıyoruz. Videodan hepimizin çok rahat bir şekilde örebilmesi için. Böylece iplerimizi hazırladıktan sonra video başına geçince durdur oynat ile kolayca örebiliriz. Laleli lif modellerinde birçok renk düzenini kullanabilirsiniz. Çok güzel çeyizlik lifler, takım lif modelleri örebilirsiniz. 3 lü takım lif modelleri örmek istediğinizde kullanmak istediğiniz parçalar uzun lif modelleri, yuvarlak lif modelleri ve kese lif modelleri olabilir. Laleli kese lif yapılışı ve laleli uzun lif yapımı örmek istediğiniz liflerde sizlere fikir verebilir. Şimdi yeni lif modellerinin anlatımını öğrenelim.

Laleli Lif Nasıl Örülür?

Pembe tonlarıyla örülmüş yepyeni laleli lif modeli hazırladık. Laleli yuvarlak lif modeli yapılışı. Sizde sevdiğiniz renk düzenleriyle en güzel laleli lifleri örebilirsiniz. Ortasında beyaz renkle örülmüş çiçekli bir kısım daha sonra kenarlarda örülen lale desenleri uyguluyoruz. Birbirine yakın renkler veya zıt renkler ile liflerinizi örebilirsiniz.

Laleli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı 1

Laleli yuvarlak lif modeli yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Eğer modelin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız buyurun hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler