Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Nazar Boncuğu Lif Yapımı

Lif örneklerinden yeni tasarım nazar boncuğu lifle devam edeceğiz. Yeni nazar boncuğu lif yapımı. Model çok güzel farklı renklerle de örülerek kullanılabilir. Nazar boncuğu lif örneği örmesi keyifli modellerden. Yuvarlak lif modellerine bir örnek. Lif modellerinin kenarında kullandığımız kenar oyası modeli de çok güzel. Yine değişik liflerde de kullanabiliriz. Yada lifin kenarında kullandığımız oyayı bence örgü şal modellerinde de kullanabiliriz. Bebek battaniyesi modellerinde kenar oyası olarak da kullanabiliriz.  Nazar boncuğu lif yapımı farklı parçalarla kombinleyerek takım lif modelleri olarak da örebiliriz. Yani kese lif modelleri, uzun lif modelleri de ekleyerek parçaya takıma çevirebiliriz. Yeni nazar boncuğu lif yapımı için beyaz, sarı ve mavi ip kullanıyoruz. Sizde yine farklı renklerle yeni model lifi örebilirsiniz. Hadi örmeye başlayalım.

Nazar Boncuğu Lif Nasıl Örülür?

Nazar boncuklu lif yapımı çok beğenerek öreceğiniz yeni örneklerden. 4 renk lif ipi kullanarak örüyoruz. Orta kısımdan renklerle başladığımız model kolay lif modellerinden. Kırmızı renkler, pembe renkler, mor renkler kullanılarak yanına tonlamaları eklenerek lifler örebilirsiniz.

 

Yeni nazar boncuğu lif yapımı bittiğinde çok güzel görünüyor. Şimdi baştan sona nasıl örüldüğünü izleyelim. Günlük kullanım için çeyizler için örebileceğimiz şahane bir örnek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler