Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nazar Boncuklu Lif Yapımı

Lif modellerinden yeni nazar boncuklu lif. Nazar boncuklu lif yapımı için mavi, sarı ve beyaz renk lif iplerini kullanacağız. Nazar boncuklu lif örneklerimiz arasına yeni bir model yapılışı daha ekliyoruz. Motif motif örülmüş yepyeni bir örnek. Daha önce ördüğümüz liflere değinelim önce sonrasında yeni modelimizin yapılışına başlayabiliriz. Lif örneklerinden nazar boncuklu kese lif nasıl örülür daha önce paylaştığımız örneklerden. Az sonra paylaşacağımız lif ile takım lif modelleri olarak örüp kullanabiliriz. Kare nazar boncuklu lif nasıl örülür paylaştığımız örneklerden. Takımlarda kullanacağımız severek öreceğiniz bir model. Nazar boncuğu lif modelleri yuvarlak örneklerden. Birazdan yapılışını paylaşacağımız liften tek motif olarak yuvarlak lif modelleri örebiliriz. 3 küçük yuvarlak motifi birleştirerek uzun lif modellerine örnek örebiliriz. İki yuvarlak parçayı birleştirerek kese liflere örnekler yapabiliriz. Küçük yuvarlak motifle ördüğümüz yeni nazar boncuklu lif yapımı anlatımına geçiyoruz.

Yuvarlak Nazar Boncuğu Lif

7 küçük motifin birleşiminden oluşan 1 büyük motiften nazar boncuğu lif. Parça ipleri değerlendirmek için farklı renk düzenlerinde de örebiliriz. Çiçekleri andıran örnekler yapabiliriz. Nazar boncuğu lif çeyizlere çok yakışacak. Takım olarak da örülüp kullanabileceğimiz model.

Nazar Boncuklu Lif Yapımı

Nazar boncuklu lif yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel duruyor. Sizde örmek isterseniz detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Videodan takip ederek örebilir çeyizler için günlük kullanım için örebiliriz. Gelelim şimdi videomuza. Hadi birlikte nazar boncuklu lif yapımını örelim. İyi seyirler.

 

https://youtu.be/qG_hmbdbnMA

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler