Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hello Kitty Lif Yapılışı

Hello Kitty karakterini sevenler için güzel bir lif yapılışı hazırladık. Hello Kitty lif yapılışı. Çocuklarınıza özel olarak da örebilirsiniz. Çocuklarımıza özel olarak öreceğimiz lif örneklerinden bahsedelim biraz. Mesela ayıcıklı kese lif yapılışı çocukların çok hoşuna gidecek. Renk renk ayıcık kese lif modelleri örebilirsiniz. Tavşanlı lif yapımı ise yine çocukların çok seveceği diğer liflerden. Yuvarlak lif modelleri veya kese lif modelleri olarak da örebileceğiniz bir diğer lif ise gülen yüz lif yapımı. Emoji lif modellerinden oluşan harika bir model. Kese lif olarak örmek istediğinizde her iki yüzüne farklı emoji karakteri örüp kenarlarından birleştirerek kese life çevirebilirsiniz. Burada sadece birkaç modelden bahsedebiliyoruz. Tüm lif örneklerine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi Hello Kitty lif yapılışını öğrenelim.

Hello Kitty Lif Nasıl Örülür?

Beyaz, pembe, siyah ve sarı renk lif ipleri kullanarak çok güzel bir lif öreceğiz. Modelde burun kısmı da pembe renkle örülüyor. Burada sarı renk lif ipini kullanabilirsiniz. Kare lif modellerinden örülen renkli, karakter lif modellerinden.

Hello Kitty Lif Yapılışı

Lif modellerini tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok sevimli. Eğer sizde beğendiyseniz ve örmek istiyorsanız detaylı yapılışı hemen aşağıda. Hemen Hello Kitty lif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler