Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Lif Modelleri ve Yapılışları

Papatyalarla süslenmiş 2 güzel lifin yapılışını hazırladık. Birbirlerine çok benziyorlar. Küçük farklılıklar var. Papatya lif modelleri ve yapılışlarında iki modeli de örebilirsiniz. Modellerin her ikisi de çeyizlik lif modelleri olarak örülebilir. Yada günlük lif modelleri olarak tercih edilebilir. Puf çiçek modellerini, lif çiçeği modellerini her renkle örerek çeşit çeşit çiçeklere çevirebilirsiniz. Tığ ile lif modellerinde çok güzel liflerden biri yuvarlak papatya lif yapılışı. Kese lif modelleri olarak da örebilirsiniz. 3 yuvarlak parçayı uzunlamasına birleştirerek uzun lif modellerine de çevirebilirsiniz. Papatya lif modeli yapımı ise klasiklerden. Yıldız lif modellerinin üzeri çiçeklerle süslenmiş örneklerden. Püsküllü papatya lif yapılışı ise yeşil kırların üzerinde papatyalar açmış gibi. Harika. Gelelim şimdi 2 benzer modelin yapılışına. Papatya lif modelleri ve yapılışlarını öğreniyoruz.

Papatya Lif Modelleri ve Yapılışları 1

Papatya Lif Modelleri Nasıl Örülür?

Mavi zemin üzerinde papatyalar ve beyaz zemin üzerinde renkli papatyaların olduğu 2 güzel lifin yapılışını hazırladık. Adım adım her iki modelinde yapılışını videolu olarak izleyeceğiz. Her iki modelde yıldız liflerden. Kenarları dilimli lifleri düz zemin olarak örüp üzerini farklı şekillerde de süsleyebilirsiniz.

İlk olarak mavi zemin üzerine yapılmış lif modelinin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. İlk olarak duruşunu görelim. Daha sonra videodan nasıl örüldüğünü izleyelim.

Papatya Lif Modelleri ve Yapılışları

İkinci olarak ise beyaz zemin üzerindeki renkli papatyaların örülüşünden oluşan lifin duruşunu ve örülüşünü izleyelim. Her iki modelde çok güzel. Örülmeye değer.

Papatya Lif Modelleri ve Yapılışları 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler