Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mandala Lif Modeli Nasıl Örülür?

Örgü mandala modellerinden çok güzel bir lif modelleri yapılışı hazırladık. Banyo lifi modelleri olarak örebilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Aynı lifin 2 farklı renkle örülmüş örneklerini de göreceğiz. Sizde bu modellerden yola çıkarak birçok renk düzeninde lifler örebilirsiniz. Mandala örgü modellerinde daha önce ördüğünüz liflerden kalan parça ipleri kullanabilirsiniz. Böylece parça iplerle güzel bir lif örmüş oluruz. Mandalalar renk renk örülüyor. Her turda renk değiştirilerek örülüyor. Sizle daha önce paylaştığımız mandala modellerini de inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Lif modellerinde renklerle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu renkler, zıt renkler kullanmak örgülerinize güzellik katacaktır. Mor sarı, mavi pembe, mor yeşil gibi renkleri birbiri ile uyarlayarak örebilirsiniz. Araya beyaz rengi katmayı unutmayalım. Çiçekli yuvarlak lif modeli yapılışı için anlatıma geçelim. Az az kalmış parça iplerini varsa hazırlayın, tığlarınızı hazırlayın. Örmeye başlıyoruz. Tüm detaylarıyla mandala lif modeli nasıl örülür videoda.

Mandala Lif Modeli Yapılışı

Ortasında puf çiçeği kenarlarında su taşı örneği en dışta ise fıstıklarla yapılmış çok güzel bir lif hazırladık. Beyaz, mavi ve pembe kullanılarak örülmüş. Aynı zamanda mor, sarı ve beyaz renkle örülmüş örneğine de göz atacağız. Sizde örnekleri inceleyerek aynı renk düzeninde veya farklı renk düzeninde lif örneklerini örebilirsiniz.

Mandala Lif Modeli Nasıl Örülür?

Mandala Lif Modeli Nasıl Örülür? 1

Yuvarlak lif modellerine yepyeni göz kamaştırıcı güzellikte bir örnek anlatımı hazırladık. Hem gösterişli hem de kullanışlı. Böyle hem güzel hem de kullanışlı lifleri bulmak zor. Bulmuşken kaçırmayalım hemen örelim. Bu yüzden videoya geçelim ve mandala lif modeli nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler