Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Lif Yapılışı

Lif modellerinden harika bir örnek var sırada. Kolay lif yapılışı. Her renk düzeniyle örebiliriz. Kolay ve gösterişli. Lif örneklerini hem günlük kullanım için hem de çeyizler için gönül rahatlığıyla örebiliriz. Kullanışlı bir lif. Yeni lif modellerinden bahsedelim biraz. Sonra yine yeni olan örneğin anlatımına geçeriz. Dantel modellerinden lif ipleriyle lifler örebiliriz. Mesela en güzel örneklerden biri örgü dantel lif yapılışı. Harika. Tek renk veya iki renkli olarak da öreceğimiz bir örnek önerimiz var sırada. İki renkli lif modelleri yapılışı. Çok zarif. Tek renkle da muhteşem durur. Örümcekleri, fıstıkları, popcornları liflerde çok kullanıyoruz. Çok da yakışıyor. Az sonra paylaşacağımız örnek mavi tonlarında örülmüş. Aralara beyazlar serpiştirilmiş. Örnek çok hoş. Bence farklı iplerle aynı örneği kullanarak bebek battaniyesiörgü paspas modelleri örebiliriz. Kolay lif yapılışını izlemeye hazır mısınız. Başlıyoruz.

Kolay Lif Nasıl Örülür?

Ortasında kare motiflerle başlayıp dışında küçük çiçekleri olan örneklerden. Pembe tonları, sarı tonları, kırmızı tonları life çok yakışacak. Lifin orta kısmında ise örgü çiçek modellerinden bir küçük motif kullanacağız. Sade olarak da bırakabilirsiniz. O şekilde de çok güzel duruyor. Yada size özgü süslemeleriniz varsa onları kullanabilirsiniz.

Kolay Lif Yapılışı

Kolay Lif Yapılışı 1

Açık mavi, koyu mavi ve beyaz renkle örülmüş lifi çok sevecekseniz. Örgüye yeni başlayanlarda lifi rahatlıkla örebilirler. Farklı renk kombinasyonlarıyla örebiliriz. Şimdi videolu anlatımla kolay lif yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler