Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Örnekleri Modelleri

Lif modellerinden sizlere çok beğeneceğiniz birçok çeşitli boylarda öreceğiniz çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Lif örnekleri modelleri için üst kısımda kullandığımız örneğin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yine alt zemin için kullandığımız rengi de. Dilimli lif örneklerinden çok beğendiğim bir modelden bahsetmek istiyorum sizlere. Karanfil dilimli lif yapılışı. Şahane bir model. Üçgen dilimli lif modeli yapılışı da iki renkli veya daha çok renkli olarak yapabileceğiniz bir örnek. Lif örnekleri yapılışı açıklamalı daha çok tarifimiz var. Şimdi lif örnekleri modellerinden yeni tarife geçelim.

Lif Modelleri Yeni Sezon

Lif örneklerinden çok güzel bir banyo lifi yapımı. Büyük çiçeklerle örülmüş lif istenirse farklı iplerle örülerek örgü şal modellerinde de kullanılabilir. Çok hoş duruyor. Yine çiçekler için parça lif iplerini kullanabiliriz. Renk renk çiçeklerle örülecek lif kır çiçekleri gibi duracak. Baharı, yazı hatırlatacak bize. Lif örnekleri modelleri anlatımı videolu. Videodan takip ederek örebiliriz. Üçgen lif modelleri, kese lif modelleri olarak örülecek yeni sezon kolay lif modelleri anlatımlı örneklerden. Hadi modelimizin yapılışına geçelim. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif Örnekleri Modelleri 2

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Harika değil mi. Gösterişli. Çeyizlik lif modelleri olarak örmekten çekinmeyin. Günlük lif olarak da kullanabiliriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Lif Örnekleri Modelleri”
  1. Lifperisi_arzu dedi ki:

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler