Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Örnekleri Modelleri

Lif modellerinden sizlere 1 zincir 1 sık iğne ile yapılan dilimli çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Lif örnekleri modelleri için üst kısımda kullandığımız örneğin renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yine alt zemin için kullandığımız rengi de. Dilimli lif örneklerinden çok beğendiğim bir modelden bahsetmek istiyorum sizlere. Karanfil dilimli lif yapılışı. Şahane bir model. Üçgen dilimli lif modeli yapılışı da iki renkli veya daha çok renkli olarak yapabileceğiniz bir örnek. Lif örnekleri yapılışı açıklamalı daha çok tarifimiz var. Şimdi lif örnekleri modellerinden yeni tarife geçelim.

Lif Modelleri Yeni Sezon

Lif örneklerinden çok güzel bir banyo lifi yapımı. Lif örnekleri modellerinin kısaca yapılışına geçelim. Daha sonra hemen videolu anlatımına geçelim. Lifimizde 3 renk lif ipi kullanıyoruz.  Zemin beyaz üzerine sarı ve gül kurusu. İsterseniz her sırayı birbirine uyumlu farklı renk kullanarak yapabilirsiniz 2 no silikon saplı tığ kullanıyoruz. Siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz. Lifimize beyaz papatya zemin yapmak için 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz. 2 sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz. Her sıra sonunda artırarak 10 sıra yapıyoruz. 10. sıradan sonra sıra başında eksilterek 3 sıra yapıp lifimizin papatya zeminini tamamlıyoruz.
Papatya zemin üzerine her sıra ayrı renk kullanarak fıstıklar yapıyoruz. Ve tamamlıyoruz. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif Örnekleri Modelleri

Lifimizin kısaca yapılışına değindik. Şimdi de ayrıntılı bir şekilde videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Lif Örnekleri Modelleri”
  1. Lifperisi_arzu dedi ki:

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler