Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu Lif Modelleri

Lif modellerinden yuvarlak lif modellerine 1 saatte bitirebileceğiniz bir model hazırladık. 1 günde 3 -4 hatta daha fazla lif örneklerini örebilirsiniz. Videolu lif modellerinin en güzel örneklerini, kolay ve gösterişli modellerini sizlere en güzel videolarla hazırlamaya çalışıyoruz. Takım lif modelleri örüyoruz. Güllü lif modellerinin üzerinde bulunan örgü çiçek modellerini patik modellerini süslemede de farklı örgülerinizde kullanabilirsiniz. Nazar boncuğu lif yapımı takım olarak hazırladığımız modellerden. Daha fazla lif örnekleri yapılışı için önceki yazılarımızdan bulabilirsiniz.

1 Saatte Lif Nasıl Örülür?

Yuvarlak lif modellerinde bademli, fıstıklı harika bir örnek hazırladık. İki renkli olarak veya tek renk olarak örebileceğiniz bir model. Videoda 2 renk lif ipi ile örülen bir örneğin yapılışını hazırladık. Orta kısmından başlayarak 7 fıstıkla başlıyoruz. 4 lü fıstıkla örülerek hazırlanıyor. Renkleri istediğiniz turda değiştirebilirsiniz. Orta kısımlarda fıstıklar son kısımlarında bademler örneğini kullanıyoruz. Dilerseniz orta kısıma 1 tur badem örneği de ekleyebilirsiniz. Videolu lif modellerini örüp çeyizleriniz için, günlük kullanımlarınız için, hediyelik fikirler için örebilirsiniz. Satış için de iyi bir model. Beğendiğiniz lif ipleri ve uygun tığlarla harika lifler örebilirsiniz.

Videolu Lif Modelleri

Videolu Lif Modelleri 1

Videolu Lif Modelleri 2

Videolu Lif Modelleri 3

Aynı modelin 2 farklı renkle örülmüş, yapılmış modelini gördük. Evde daha önce ördüğünüz liflerden kalan ipleriniz varsa onları da değerlendirmek için bu modelde kullanabilirsiniz. Hadi şimdi detaylı bir şekilde yapılışını izleyelim. Ve 1 saatte lifimizi tamamlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler