Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kar Tanesi Yuvarlak Lif Modeli

Lif modellerinden yine muhteşem bir tarifle devam ediyoruz. Sırada kar tanesi yuvarlak lif modeli anlatımı hazırladık. Hem gösterişli hem de kullanışlı modellerden. Yuvarlak lif modellerinden, yıldız lif modellerinden en dış kenarında pıtırcık çiçekleri olan şahane bir lif. Fıstıklı lif modellerinden yeni lif modelleri arıyorsanız hemen örmek isteyeceğiniz örneklerden. Lif modellerinden çeşit çeşit ördüğümüz örneklerden mutlaka çeyizlerde bulunur. Çeyizlik lif modelleri olarak en güzel örnekleri öreriz. En güzel modelleri kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine öreriz. Torunlarımızın çeyizlerine öreriz. Yuvarlak lif modelleri, kese lif modelleri, uzun lif modelleri, yıldız lif modelleri gibi oldukça fazla lif çeşitleri hazinemiz var. Düz yuvarlak, kare liflerin üzerine örgü çiçek modelleri, örgü meyve desenleriyle süslemeler yapıyoruz. Üzümlü lif modelleri örüyoruz. Karpuz lifler örüyoruz. Yada çizgi film karakterlerinden esinlenerek lifler örüyoruz. Tavşan lif modelleri, arabalı lif modelleri gibi. Bugün yine doğadan ilham alarak kar tanesi lif modelleri örüyoruz.

Kar tanesi lif modeli yapımını Türkçe videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek çok rahatlıkla örebiliriz. Kenardaki çiçeklerde ise artık iplerimizi kullanabiliriz. Bir güzel kar tanesi lif örneğinden bahsedelim ve yeni örneğimizin anlatımına geçelim. Motifli kar tanesi lif yapılışı. Çok hoş çok güzel örneklerden sadece bir tanesi. Daha fazla lif örnekleri anlatımı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kar tanesi yuvarlak lif modelinin anlatımına geçelim.

Kar Tanesi Lif Nasıl Örülür?

Ana renk olarak beyazı seçiyoruz. Kar tanemize fıstıklarla şekil veriyoruz. En dış kısım kenar oyası modellerinde ve orta kısımda renkli ipler kullanıyoruz. Burada dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Çiçek yapraklarına şekil vermek için yeşil rengi seçebilirsiniz.

Kar Tanesi Yuvarlak Lif Modeli

Kar tanesi yuvarlak lif modeli kenar dilimleriyle göz dolduran güzellikte. Son olarak videomuzu izleyelim ve lifimizin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler