Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Yıldız Lif Örneği Yapılışı

Lif örneklerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Yeni yıldız lif örneği yapılışı. 3 renkli lif modelleri olarak ördüğümüz kolay lif modellerinden. Elinizde olan iplerle bu güzel modeli hemen örmeye başlayacaksınız. Rüzgar gülü lif modelleri, çarkıfelek lif modellerini de andıran bir örnek. İç kısmı ile öyle duruyor. Biraz rüzgar gülü lif modellerinden bahsedelim. Mesela tomurcuklu rüzgar gülü lif yapımı çok beğeneceğiniz çeyiz kıskandıran lif modellerinden olacak. Tomurcukları ister tek renk isterseniz her yaprakta farklı bir renk kullanarak örebilirsiniz. Çarkıfelek lif modeli yapılışı da çok beğeneceğiniz 3 renkli lif modellerinden. Anlatımlı lif modelleri yuvarlak örnek ise fıstıklarla örülmüş çok şık liflerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni yıldız lif örneği yapılışını öğrenmeye geçelim.

Yeni Yıldız Lif Nasıl örülür?

3 renk kullanılarak örülen harika bir örnek daha. İki farklı renklerle örülmüş hallerini de göreceğiz. İsterseniz orta kısmına örgü çiçek modelleri veya sade olarak bırakabileceğiniz bir model. İç kısımda 2 renk kullanıyoruz. 2 tane büyük üçgen var gibi. Üçgenin kenarları yıldızımızın kenarlarını oluşturuyor.

Yeni Yıldız Lif Örneği Yapılışı

Yeni Yıldız Lif Örneği Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. İki farklı renk uygulamasını da yukarıda inceledik. Son olarak videoya geçelim yeni yıldız lif örneği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler