Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kat Kat Lif Modelleri Yapılışı

Sırada kat kat lif modelleri yapılışı var. Kırmızı beyaz renklerinde hazırlanmış şahane bir örnek. Yıldızı andıran çiçekleriyle göz kamaştırıyor. İster günlük modelleri ister çeyizlik lif modelleri olarak tasarlayacağınız keyifli örgülerden. Kenar bordür kısımlarında gold rengini, gümüş rengini de kullanabilirsiniz. Böylece daha şık gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine kenar bordürlerde her katta farklı renkler kullanabilirsiniz. Evde kalan ipleri kullanabilirsiniz. Gökkuşağı renklerinde rengarenk bir lif örebilirsiniz. Lif örneklerinde her zaman kullanılacak, modası hiç geçmeyecek örmesi kolay örgülerden. Model ören hamın yuvarlak lif modellerinden. Örneğin anlatımını videolu olarak bizlerle detaylarıyla paylaşmış. Hepimiz rahatça örebilelim diye. Modeli uzun lif modelleri, kese lif modelleri olarak da tasarlayabilirsiniz. Böylece takım lif modelleri olarak güzel bir desen oluşturmuş oluruz.

Kat kat lif modeline geçmeden önce daha önce yaptığımız katlı liflerden bahsedelim. Yine yuvarlak lif olarak tasarladığımız yuvarlak pıtırcık lif modeli yapılışı çok hoşunuza gidecek. Uzun, kese gibi diğer parçalarını da örebilirsiniz. Hatta daha büyük örerek örgü yastık modellerinde de kullanabilirsiniz. İki katlı çiçekli lif yapılışı ise tek katlı, iki veya 3 katlı olarak da örebileceğiniz modası hiç geçmeyecek örneklerden. Son olarak paylaşacağımız örnek çiçek katlı uzun lif yapılışı.

Yuvarlak Lif Yapımı

Kat Kat Lif Modelleri Yapılışı

Kırmızı beyaz renkleriyle 4 kattan oluşmuş güzel bir lif anlatımı hazırladık. Sadece kırmızı beyaz olarak değil birçok renkle birlikte örülecek zarif örneklerden. Eğer hazırsanız hemen lif nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler