Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Yeni başlayanlar için kolay lif modellerinden çok güzel bir örnek. Yuvarlak yıldız lif nasıl örülür detaylı anlatımı ile videolu olarak hazırlanmış bir örnek. Kolay yuvarlak lif modeli yapılışı tarifi uzun lif modellerine de çevirebileceğiniz bir örnek. Lif modelleri çeşit çeşit örnekleri keyifle ördüğümüz örgülerden. Çeyizlik lif modelleri, günlük kullanım için lif modellerinin en güzellerini buluyor ve örüyoruz. Banyo lifi örgü için çeşitli renklerde ipler var. Sakallı iplerle, kirpi iplerle de liflerinizi örebilirsiniz. Arabalı lif modelleri, üzüm lif modelleri, hayvan figürlü lif modelleri, taraftar lif modelleri gibi birçok desende lif örebilirsiniz. Yuvarlak lif modelleri kolay modellerin içine farklı renklerle desen uygulaması yapabilirsiniz. Anlatımını paylaştığımız oldukça fazla lif örnekleri var. Bugün o modellerimiz arasına yeni bir model eklemesi daha yapıyoruz. Sarı renklerle örülmüş yıldızlı, pıtırcık çiçekli kolay yuvarlak lif modeli yapılışına geçelim.

Anlatımlı Lif Modelleri

En güzel lif modellerinden harika bir örnek daha. Birçok renkle örebileceğiniz bir örnek. Parça iplerle lifteki pıtırcık çiçekleri örebilirsiniz. Bu sayede parça, atıl iplerden kurtulmuş oluruz. Sonuçta da güzel bir lifimiz olur. İçinde yıldız tekniği, dış kısımlarda kutu tekniği örülerek yapılmış. Sarı, yeşil, beyaz renkler kullanılmış. Sizde sevdiğiniz renklerle harika lifi örebilirsiniz. Kolay yuvarlak lif modeli yapılışı bitince nasıl görünüyor ona bakalım.

Kolay Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Model çok güzel görünüyor. Birçok renkle örüldüğünde de yine çok güzel olacak. Kolay yuvarlak lif modeli yapılışının videolu anlatımını izleyelim. İyi seyirler.

Kolay Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı 1

Kolay Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı 2

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler