Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Lif Modelleri Kolay

Lif modellerinden çok beğeneceğiniz bir örnek var sırada. Yuvarlak lif modelleri kolay örnek. Kolay model için daha çiçekli kısımları, renkli kısımları daha önce ördüğünüz iplerden kalan parça ipleriniz varsa kullanabilirsiniz. Banyo lif örnekleri yapılışı anlatımlı modeli çeyizlik için günlük kullanımlarınız için örebilirsiniz. Küçük daireler halinde 3 parça örüp puf çiçekli uzun lif yapılışı olarak kullanabilirsiniz. Çeyizlik olarak 2 farklı modeli takım lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Aynı örneği kese lif modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. El girecek şekilde 2 parça örüp kenarlardan birleştirebilirsiniz. Renk renk fıstıklarla, örümceklerle birleştirerek kese lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Yuvarlak lif modelleri kolay modelin detaylı anlatımına geçelim.

Yuvarlak Lif Modelleri Videolu

Yuvarlak lif modelleri kolay bir örneğin yapılışını hazırladık. Güzel, kullanışlı bir model. Tur sayıları artırılarak veya farklı bir ip kullanılarak örgü paspas modellerinde, örgü amerikan servis modellerinde de kullanılabilir. İp değişikliklerinde örgünün boyutları da değişecektir. Tığ ölçülerimi ipe göre ayarlayıp örgülerimizde kullanabiliriz.

Yuvarlak Lif Modelleri Kolay 1

Kalbi andıran paspaslar örüp banyoda, çocuk odalarında kullanabiliriz. Kenarındaki oya çok güzel olmuş. Ortasında puf çiçek yerine örgü gül modelleri gibi farklı örgü çiçek modellerini de kullanabilirsiniz. Yuvarlak lif modelleri kolay örnekte beyaz, somon, mavi gibi renkler kullanılarak örülmüş. Sizde elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Beyaz kısımda yine farklı renk uygulamaları da yapabilirsiniz. Çeyizlik için günlük kullanım için çok uygun bir örnek. Yuvarlak lif modelleri videosu izleyerek örgü lifi örelim. İyi seyirler.

Yuvarlak Lif Modelleri Kolay

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler