Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mavi Çiçekli Yıldız Lif Yapılışı

Yıldız lif modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışını hazırladık. Mavi çiçekli yıldız lif yapılışı. Adım adım Türkçe anlatımıyla lifin örülüşünü öğreneceğiz. Daha sonra ister mavi çiçekli ister pembe, ister diğer renklerle lifi örebilirsiniz. Lif modellerinden en güzel örneklerini örmeye devam ediyoruz. Mavi çiçekli yıldız lif yapılışı örmesi kolay kullanışlı liflerden. Farklı renklerle de örülecek güzellikte liflerden. Baklava dilimi motiflerin birleşiminden oluşan liflerden. Kolay lif modelleri, yıldız lif modelleri olarak çok güzel örneklerden bahsettik. Boncuklarla süslediğimiz yeni yıldız örümcekli lif yapılışına göz atabilirsiniz. Kolay lifler arasında fıstıklı yuvarlak lif yapılışına göz atabilirsiniz. Daha fazla lif yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi mavi çiçekli yıldız lif yapışını öğrenelim.

Mavi Çiçekli Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Lif örneklerinden çok hoş bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Mavi çiçeklerle ördüğümüz yıldız lifin detaylarını birazdan öğreneceğiz. Ana renk beyaz ara renk olarak mavi rengi seçtiğimiz liflerden. Kır çiçeklerini andıran baharı andıran güzel liflerden.

Mavi Çiçekli Yıldız Lif Yapılışı 1

Mavi Çiçekli Yıldız Lif Yapılışı

Lifi tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok hoş duracak. Eğer modeli beğendiyseniz ve örmek istiyorsanız buyurun hemen alta videoya geçelim. Mavi çiçekli yıldız lif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler