Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Laleli 2 Li Takım Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışından takım hazırladık. Kese lif modelleri ve uzun lif modellerinden oluşan 2li lif takımı. Sizde beğendiğiniz modellerin yapılışıyla takım lif modelleri örebilirsiniz. Dilerseniz 1 parça daha ekleyerek 3lü takım lif modelleri örebilirsiniz. Diğer parça kare lif modelleri, baklava dilimi lif modelleri, yuvarlak lif modelleri olabilir. Laleli 2 li takım lif yapılışı üzerinde bulunan lale deseniyle çok güzel duruyor. Sarı laleler, pembe laleler, kırmızı lalelerle lif örneklerini örebilirsiniz.

Laleli 2 Li Takım Lif Yapılışı 4

Laleli lif modellerini örerken iç kısımda bulunan çiçekleri evde kalan iplerle örebilirsiniz. Renkli laleler örebilirsiniz. Ana renkte beyaz kullanıp laleleri her renkle yapabilirsiniz. Laleli lif modellerinden daha önce de çok güzel örnekleri ördük. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi birkaç modelden bahsedelim. Yuvarlak lif modelleri örekken kenar kısımlarına lale uygulaması yapmıştık. Detaylara laleli yuvarlak lif modeli yapılışından ulaşabilirsiniz. Uzun lif örmek isterseniz uzun lale lif modeli yapılışından ulaşabilirsiniz. Daha kolay bir model örmek isterseniz üçgen motifli lale lif yapılışına göz atabilirsiniz.

Laleli Uzun Lif Nasıl Örülür?

İlk olarak takım lifimizin uzun parçasının nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Laleleri istediğiniz renklerle örebilirsiniz. İlk olarak lifi tamamladığımızda nasıl göründüğüne bakalım.

Laleli 2 Li Takım Lif Yapılışı

Laleli 2 Li Takım Lif Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor. Takımın bir parçası için uzun lif tercih ettik. Hadi nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Laleli Kese Lif Nasıl Örülür?

Laleli 2li takım lif yapılışının diğer parçası ise laleli kese lif. Şimdi de kese lifimizin duruşunu görelim. Daha sonra nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Laleli 2 Li Takım Lif Yapılışı 3

Laleli 2 Li Takım Lif Yapılışı 2

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler