Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bahar Dalı Yıldız Lif Yapımı

Lif örneklerinden baharı andıran bir örnekle devam ediyoruz. Bahar dalı yıldız lif yapımı. Çeyizleriniz için hemen örmek isteyeceğiniz nadide örneklerden. Liflerimizi örerken çiçekler kullanmayı çok seviyoruz. Üzerini dilediğimiz gibi çiçeklerle süslüyoruz. Puf çiçekli lifler, lif çiçeğinden lifler örüyoruz. Örgü çiçek modelleri, katlı güller, örgü kelebek modelleri, inciler… Hepsini liflerimizde kullanmayı seviyoruz. Bugün yine çiçekleri kullanarak ördüğümüz bahar dalı yıldız lif modeli hazırladık. Yeni lif modellerinden. Şimdi bira baharlı liflerimizden bahsedelim. Bahar dalı kare lif modeli yapılışı en güzel örneklerden biri. Kolay modellerden. Düz lifler örüp üzerini dilediğimiz gibi süslüyoruz. Sizde süsleme için farklı tercihlerde bulunabilirsiniz. Bahar çiçeği lif modeli yapımı yuvarlak motiflerin birleşiminden oluşan örneklerden. Yeni bahar çiçeği lif modeli 2 katlı kenarlarında pıtırcık çiçek olan modellerden. Lif yapımı için daha fazla model anlatımına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model yıldız lif modellerinden yeni modele geçelim.

Bahar Dalı lif Nasıl Örülür?

Baklava dilimi motifler örüyoruz. Sonra bu motifleri birleştirerek yıldız lifimizi oluşturuyoruz. 3 boyutlu görünüm veren çiçeklerimizi ekliyoruz sonra. Ortaya bahar dalı yıldız lif yapımı çıkıyor.

Bahar Dalı Yıldız Lif Yapımı 2

Motiflerimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. 6 adet motif örüyoruz. Sonra motifleri birleştiriyoruz. Fıstıklarla motifleri birleştiriyoruz. Sonra ortaya yıldız lifimiz çıkıyor. Hadi bakalım nasıl görünüyor.

Bahar Dalı Yıldız Lif Yapımı

Bahar Dalı Yıldız Lif Yapımı 1

Şahane duruyor. Sıra geldi bu güzel lifin nasıl örüldüğünü izlemeye.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler