Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kullanışlı Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. 2 renk ve daha fazla renkle öreceğiniz kolay lif modellerinden. Adım adım yeni kullanışlı lif modeli yapılışını öğrenecek ve keyifle yeni lif modellerini örmeye başlayacağız. 2 ve daha çok renkle örebiliriz demiştik. Kare lif modellerini andıran örnekte her turda renk değiştirerek rengarenk lif modelleri olarak örebilirsiniz. Hatta elinizde kalan yarım ipleriniz varsa değerlendirmek için örebilir böylece onlarla çok güzle lif örnekleri örebilirsiniz. Lif modellerinde yarım iplerle veya yeni iplerle örülebilecek çok güzel lifler ördük. Mesela onlardan biri tavus kuşu lif. Tavus kuşu lif nasıl örülür detaylarıyla Türkçe videolu olarak hazırlamıştık. Örülmeye değer güzel liflerden. Çeyiz kıskandıracak lif örneği yapılışına da göz atmadan geçmeyin. Tüm detaylarıyla anlatımını bulabilir ve kolayca örebilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni kullanışlı lif modeli yapılışını öğrenelim.

Yeni Kare Lif Nasıl Örülür?

Mavi, gri ve beyaz renkler kullanılarak örülmüş en güzel liflerden biri. Hem örmesi kolay hem de kullanışlı. Üstelik çeyizlik lif modelleri olarak da örebilirsiniz. Yarım iplerle, artık iplerle de örülecek modellerden. Kenarları dilimli bir kare. Ortadan başlanarak örülen lifte boyutları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Yeni Kullanışlı Lif Modeli Yapılışı

Yeni Kullanışlı Lif Modeli Yapılışı 1

Rengiyle modeliyle çok güzel bir lif daha. Hadi anlatıma geçelim ve adım adım yapılışını öğrenelim. Yeni kullanışlı lif modeli yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler