Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Püsküllü Yazılı Lif Yapılışı

Lif modellerinden yeni güzel bir lifin yapılışıyla devam ediyoruz. Üzerinde LOVE yazan bir lif yapılışı hazırladık. Hem de püsküllü liflerden. Püsküllü lif modelleri, saçaklı lif modelleri tığ işi veya şiş örgü örnekleriyle ördüğümüz çim örgü tekniği olarak da bildiğimiz teknikle örülüyor. Kolay lif modellerinden ve tamamlandığında çok güzel duruyor. Püsküllü yazılı lif yapılışına geçmeden önce daha önce anlatımına değindiğimiz banyo lifi modellerinden bahsedeceğiz.

Kese lif, yuvarlak lif, kare lif, uzun lif gibi tüm lif çeşitlerini püsküllü olarak örebilirsiniz. Mesela püsküllü kese lif yapılışı kese şeklinde ördüğümüz liflerden. Yuvarlak püsküllü lif yapılışı kolayca öreceğiniz kolay liflerden. Hatta yine bu modeli de keseye çevirebilirsiniz. Örümcekli püsküllü lif nasıl örülür son önereceğimiz modellerden. Hazırsanız yine çok beğeneceğimiz kırmızı beyaz veya diğer renklerde öreceğiniz püsküllü yazılı lif yapılışına geçelim.

Püsküllü Yazılı Lif Nasıl Örülür?

Son paylaştığımız lifler arasına hepimizin çok beğeneceği detaylı yapılışıyla Türkçe anlatımıyla bir güzel model eklemesi daha yapıyoruz. Özellikle çeyizlik lif modelleri olarak örmek isteyeceğiniz kolay ve güzel liflerden. Renk olarak kırmızı beyaz tercih edebilirsiniz. Sevginin ve saflığın rengi diyebiliriz.

Püsküllü Yazılı Lif Yapılışı

Püsküllü yazılı lif yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen videoya geçelim ve nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler