Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örümcekli Püsküllü Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinden güzel bir tarifle devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğimiz kolayca öreceğimiz içinde hem örümceklerin olduğu hem de püsküllerin olduğu bir lif hazırladık. Ören Hanım bizlere detaylarıyla açıklamış. Videodan takip ederek kolayca öreceğiz. Örümcekli lif modellerini ve püsküllü lif modellerini seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. İkisi bir arada. Lif örnekleri en çok ördüğümüz örgülerden biri. Günlük kullanım için veya çeyizlik lif modelleri olarak çeşit çeşit örnekleri örüyoruz. Bugünde daha önce ördüğümüz liflerin arasına yeni bir örnek ekliyoruz. Örümcekli püsküllü lif nasıl örülür? Detaylarıyla öğreneceğiz. Tek parça halinde veya takım lif modelleri olarak lifimizi öreceğiz.

Yeni lifin yapılışına geçmeden önce bir tane püsküllü life bir tanede örümcekli life örnek paylaşalım. Eğer yeni örümcekli liflerden örmek isterseniz yeni yıldız örümcekli lif yapılışını inceleyebilirsiniz. Boncuklarla süslenmiş güzel bir lif. Dilerseniz boncukları iptal edebilir sade olarak örebilirsiniz. Püsküllü liflerden çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışına göz atabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni model olan örümcekli püsküllü lif nasıl örülür detaylara.

Örümcekli Püsküllü Lif Yapılışı

Rengiyle modeliyle şeker bir lif daha. Lifin temelinde hem püsküller var hem de örümcekler var. Kare lif modelleri, kese lif modelleri, uzun lif modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Tek başına veya takım olarak örebilirsiniz. Bence bu modeli bebek yeleklerinde de kullanabiliriz. Kızlar için yazlık hoş bir yelek olur.

Örümcekli Püsküllü Lif Nasıl Örülür? 1

Örümcekli Püsküllü Lif Nasıl Örülür?

Kolay ve gösterişli lif anlatımı için hemen alttaki videoya geçebilirsiniz. Baştan sona anlatımıyla örümcekli püsküllü lif nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler