Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sabun Bezi Modelleri

Sırada sabun bezi modelleri var. Lif modelleri olarak tasarlanmış yuvarlak bir model. Yuvarlak lif modellerini isterseniz kese lif modelleri, isterseniz uzun lif modelleri olarak örüp takım lif modelleri olarak kullanabilirsiniz. Lif örneklerini en güzel modellerini sizlerle anlatımlı videolu olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Sizde ister günlük kullanım için, ister hediyelik için, ister çeyizlik için örebilirsiniz. Yuvarlak lif modellerine çok örneğimiz var. Hepsine burada bahsetmemiz çok zor. Ama 1 -2 modele değinelim. Sizler daha fazlasına diğer tariflerden ulaşabilirsiniz. Takım olarak hazırlanmış güllü takım yuvarlak lif yapılışı harika bir model. Şahane. Suzan’ın çiçek bahçesi lifi yine tasarım lif modellerinden. Şimdi çok güzel ve kolay sabun bezi modellerinin ayrıntılı yapılışına geçelim.

Sabun Bezi Modelleri Açıklamalı

Videolu anlatımlı çok güzel fıstıklı bir sabun bezi modelleri tarifi. Dilimler arası ve kenar bordürünü istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Bir fan şeklini andıran, rüzgar gülünü andıran bir model. Orta kısmı beyaz örüp dış kenarları renkli yapabilirsiniz. Yada her bir dilimi renkli örüp gökkuşağı renklerinde lif tasarlayabilirsiniz. Ve renkli lifleri çocuklarınıza özel olarak kullanabilirsiniz.

Sabun Bezi Modelleri

Lif ortadan başlıyor dışa doğru büyüyerek ilerliyor. Bu modeli le farklı iplerle örülerek örgü amerikan servis tasarlanabilir. Veya kalın iplerle fıstık yerine trabzanlar yaparak örgü paspas modelleri olarak tasarlanabilir. Bir model birçok örgüde kullanılabilir. Hadi şimdi bu güzel sabun bezi modellerinin nasıl örüldüğüne bakalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler