Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağaç Desenli Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Ağaç desenli lif modeli yapılışı. Lif örneklerinde kenarları dilimli yuvarlak lif yapılışına yeni bir örnek anlatımı hazırladık. Çok beğeneceğiniz 3 boyutlu liflerden. Adım adım anlatımı ise videoda yer alıyor. Baharı andıran çiçek açmış ağaçlardan içimizi soğuk kış günlerinde ısıtacak örneklerden. Çiçek yerine kırmızı elmalar yapabilirsiniz. Bunun için popcorn, fıstık tekniğini kullanabilirsiniz. Liflerde ağaç desenlerini, çiçek desenlerini, geometrik desenleri kullanmayı çok seviyoruz. Ağaç desenli lif modeli yapılışı yeni örneklerden. Yine ağaçlardan etkilenerek ördüğümüz yaprak lif modeli yapımı da çınar yaprağını andıran yine ağaçlardan ilham alarak ördüğümüz örneklerden. Farklı lifler örmek isterseniz 4 farklı modelde lif örneğini örebilirsiniz. Şimdi ağaç desenli lif modeli yapılışını öğrenelim.

Ağaç Desenli Lif Nasıl Örülür?

Beyaz, kahverengi, yeşil ve çiçekler için dilediğimiz rengi seçerek öreceğimiz çok hoş bir örnek. Üçgen dilimlerin oluşturduğu yuvarlak örneklerden. Aynı alt tabanı örüp üzerini lif süsleme modelleriyle dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Ağaç Desenli Lif Modeli Yapılışı

Ağaç desenli lif modeli yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi olacak. Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçip nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler