Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Lif

Lif modellerinden tunus işi ile yaptığımız kese lif yapılışı hazırladık. Baştan sona anlatımıyla iki renkle örülmüş liflerden. İki renkli lif modelleri oldukça kullanışlı. Sizde sevdiğiniz renklerle tunus işi lifi örebilirsiniz. Tunus işi örgü modelleri tek tığla tek şişle yapılan kolay örgülerden. Az sonra paylaşacağımız lif örneklerini de kolayca tunus işi ile örebileceksiniz. Kese lif modellerini ve uzun lif modellerinin çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Eğer çeyiz hazırlığında iseniz mutlaka lif modellerininiz arasına bu iki modeli ekleyin. Hatta çeyizlerde takım lif modelleri çok tercih edilmeye başlandı. Tunus işi lif de takım olarak örülecek örneklerden. Yuvarlak lif, uzun lif ve kese liften takım oluşturabilirsiniz. Tunus işi lif için 2 renk lif ipi ve tığınızı hazırlayın. Anlatıma geçiyoruz.

Tunus İşi Lif Nasıl Örülür?

Tunus işinden çok beğenilen lif modelini birçok renkle örmek isteyeceksiniz. Hem kullanışlı hem de örmesi kolay. Hatta evlenen genç kızlara, genç erkeklere, komşulara, sevdiklerimize sizden hatıra hediyelik fikirler olarak lifleri örebilirsiniz.

Tunus İşi Lif

Ortasında puf çiçeğiyle tamamlanmış kenarında fıstıkları olan 2 renkli bir lif. İçinde yaprak desenlerini uygulayarak lifi örüyoruz. Eğer hazırsanız yukarıdaki lifi örmek istiyorsanız hemen altta tarifi bulabilirsiniz. Tunus işi lif kolayca kısa sürede tamamlanır. O halde hemen videoya geçip anlatımı izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler