Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Puf Papatya Lif Yapımı

Lif modellerinden çok güzel bir örnek ile devam ediyoruz. Puf papatya lif yapımı. Çok beğeneceğiniz bir lif. Hatta parça papatyanın yapraklarını örmek için parça iplerinizi kullanabilirsiniz. Papatyalı lif modellerinden çok güzel örnekler paylaştık. Önceki yazılardan hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi birkaç modele değinelim. Kolay papatya lif paylaşmıştık. Çok güzel bir örnek. Bebek yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Papatya lif yapılışı büyük bir motif. Çok güzel. Puf papatya lif yapımı tek renk de örebilirsiniz. Sarı, mavi renkleri, beyaz renkleri, pembeleri kullanabilirsiniz. Hadi yapılışına geçelim.

Papatya Lif Nasıl Örülür?

Sarı ve mavi renklerle 8 motiften oluşmuş bir lif. Tam bir papatya. Orta kısmına örgü çiçek motifi ekliyoruz. Beğendiğiniz çiçekleri orta kısma eklemek için kullanabilirsiniz. Puf papatya lif yapımı çiçek yapraklarını tek kat olarak da yapabilirsiniz. Zincir çekip üzerine aynı videoda anlatıldığı gibi fıstıkları yapabilirsiniz. Direk videodaki gibi yapabilirsiniz. Papatya lif yapımı videoda çok ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Suzan Hanım kanalında çok güzel modellerin, tasarımların anlatımını paylaşıyor.

Puf Papatya Lif Yapımı

Puf Papatya Lif Yapımı 2

Puf Papatya Lif Yapımı 1

Papatya puf lif bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel görünüyor. Seçtiğimiz renklerde lif ipi kullanacağız. 1, 75 mm tığ kullanacağız. Papatya lif için önce yaprakları yapıyoruz. Daha sonra motifleri birleştiriyoruz. Orta kısmı istediğiniz çiçek motifi ile tamamlayabilirsiniz. İnciler dikebilirsiniz.

Puf Papatya Lif Yapımı 3

Puf Papatya Lif Yapımı 4

Lif çok güzel duruyor. Şimdi tüm detayları ile puf papatya lif yapımını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler