Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kaz Ayağı Uzun Lif Yapılışı

Lif modellerinden yine günlük hayatta veya çeyizlik lif modelleri olarak kullanacağımız bir model hazırladık. Kaz ayağı uzun lif yapılışı. Kare lif modelleri ve kese lif modelleri olarak örülecek hatta takım lif modellerine çevrilecek güzel liflerden. Ana renk beyaz ve ara renk olarak çeşit çeşit renkleri kullandığımız lif örneklerinden. Liflerde yeni lif modelleriyle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde motifli kare lif yapılışı anlatımı hazırlamıştık. Çok beğeneceğimiz sevdiğimiz motiflerin uyarlamasından oluşan liflerden. Kır çiçekli 3 lü takım lif yapılışı da çeyizleriniz için örmek isteyeceğiniz modellerden. Düz lifler örüp üzerini örgü çiçek modelleriyle süsleyebilirsiniz. Örgü yaprakları süslemelerinize ekleyebilirsiniz. Videolu çiçekli örgü lif modeli yapılışı  anlatımı da severek öreceğiniz diğer modellerden. Bu örnekle bu teknikle örgü şapka modelleri, örgü boyunluk modelleri de örebilirsiniz. Gelelim şimdi yine tek başına veya takım olarak öreceğimiz kaz ayağı uzun lif yapılışı anlatımına.

Kaz Ayağı Uzun Lif Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle çok hoş çok zarif bir örnek daha. Kaz ayağı uzun lif yapılışını küçük dokunuşlarla kese veya kare olarak da örebilirsiniz. Tamamlandığında yine takım olarak veya diğer parçaları da tek başına öreceğiniz liflerden olacak.

Kaz Ayağı Uzun Lif Yapılışı

Canlı renkler, soft renklerle lifi kolayca örebilirsiniz. O halde hemen anlatıma geçelim. Videoyu izleyelim ve kaz ayağı lif nasıl örülüyormuş öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler