Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Saçaklı Nazar Boncuğu Lif Yapılışı

Lif örneklerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Nazar boncuğu lif modellerimize bir yenisini esliyoruz. Kese lif modellerine bir yenisini ekliyoruz. Saçaklı nazar boncuğu lif yapılışını örüyoruz. Yuvarlak kese lif modellerini saçaklı olarak örüp birçok renk düzeniyle örebilirsiniz. Karpuz lif modelleri, limon lif modelleri, kiviler, çilek lif modelleri olarak örebilirsiniz. Dümdüz tek renk olarak örebilirsiniz. Saçaklı nazar boncuğunu yuvarlak kısmından 3 tane örüp yan yana ekleyerek uzun lif modellerine çevirebilirsiniz. Böylece kese ve uzundan oluşan çok güzel 2li takım lif modelleri örebilirsiniz. Liflerin en kullanışlı parçalarından oluşan yeni bir takım oluşturabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz saçaklı liflerden bahsedeceğiz. Yine püsküllü lif modelleri, saçaklı lif modelleri öreceğiz. Saçaklı kese lif yapılışı üçgen saçakların oluşturduğu kare liflerden. Yeni saçaklı lif modelleri kare, kese, uzun gibi birçok parçaların örüleceği yeni nesil saçaklı liflerden.  Son paylaşacağımız model püsküllü kese lif yapılışı olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Gelelim şimdi çok güzel yeni örülmesi kolay saçaklı nazar boncuğu lif yapılışına.

Saçaklı Nazar Boncuğu Lif Nasıl Örülür?

Sarı, mavi, beyaz renklerle örülmüş en güzel liflerden biri. 3 renk kullanılarak örülen lifte eğer elinizde yarım ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Tek renk olarak veya çok renkli olarak güzel duracak nadide örneklerden.

Saçaklı Nazar Boncuğu Lif Yapılışı

Birazdan bu güzel lifin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. İlk olarak nasıl durduğuna baktık. Son olarak anlatıma geçelim. Saçaklı nazar boncuğu lif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler