Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Katlı Kese Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden yine çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada 3 katlı kese lif modeli yapılışı var. Sevdiğimiz renklerle öreceğimiz lif örneklerini keyifle öreceğiz. Kese lif modellerini kullanışlı buluyorum. Sade ve abartıdan uzak lifler çok daha kullanışlı. Fakat söz konusu çeyizler olduğu için biraz gösterişli lifleri örüyoruz. Aralara da sade lifleri eklediğimizde çok güzel çeyizlik lif modelleri örebiliriz. Kese lif modelleri yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz en güzel lif modellerinin anlatımına değinelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz kese liflerden bahsedeceğiz. Mesela çiçekli lifler örmüştük. Dikdörtgen kese lif modellerinden. Papatyalı kese lif yapılışı bütün örülen puf çiçeklerden oluşuyor. Çocuklara özel baykuşlu lifler de örebilirsiniz. Anlatımına ise baykuş kese lif nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Kese lif örneği yapılışı için anlatıma geçiyoruz. Bakalım nasıl örülüyormuş.

3 Katlı Kese Lif Nasıl Örülür?

Mor, sarı ve yeşil renklerle örülmüş harika bir kese lif yapılışı hazırladık. Menekşe renklerinde çiçekli kenar oyalarıyla örülmüş liflerden. Bu güzel modeli her renkle örüp çok güzel modeller oluşturabilirsiniz. İlk olarak 3 katlı kese lif yapılışını tamamladığımızda nasıl durduğuna göz atalım.

3 Katlı Kese Lif Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak videoya geçelim ve baştan sona anlatımıyla kese lif nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler