Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Artık İplerden Lif Nasıl Örülür?

Çeşit çeşit lif modelleri ördük. Ördüğümüz iplerden parça parça ipler arttı. Kanepe altında, poşete, dolap içinde atıl bir şekilde bekliyor. Bizde en iyisi artan o iplerle yeni lif modellerinden örelim dedik. Şimdi adım adım artık iplerden lif nasıl örülür izleyeceğiz. Sonra elimizde olan renklerle en güzel rengarenk lif modeli öreceğiz. Yine kalan ipleri daha önce paylaştığımız lif örneklerinde de kullanabilirsiniz. Renkli çarkıfelek lif yapılışı renkli liflere bir örnek. Çok hoş. Çeyizlik lif modelleri olarak da örebilirsiniz günlük kullanım için de örebilirsiniz. Kalpli lif modelleri anlatımlı örnek de yine artık ipleri değerlendirebileceğiniz güzel lif modellerinden. Eğer renkli iplerinizle uzun lif modelleri örmek isterseniz uzun lif anlatımlı modele göz atabilirsiniz. Bebek battaniyesi, bebek yelekleri, bebek hırkaları gibi modellerde de örebileceğimiz kolay lifin yapılışına geçiyoruz.

Artık İplerle Kolay Lif Yapılışı

Lif modellerinden kolay, gösterişli bir lifin yapılışını hazırladık. Üstelik bu lifte daha önce elimizde olan ipleri kullanıyoruz. Artık iplerle daha önce ördüğümüz liflerden kalan parça iplerle renkli lif örüyoruz. Kare, uzun, kese gibi parçalar örerek takım lif modellerine çevirebilirsiniz.

Artık İplerden Lif Nasıl Örülür?

Sarı, pembe, yeşil, mor, gri gibi birçok renkle öreceğimiz, elimizde olan renklerle öreceğimiz artık iplerden lif nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler