Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayçiçeği Lif Modeli

Lif modellerinden kolay örgü modellerinden ayçiçeği lif modeli yapılışı hazırladık. Beyaz ve sarı renklerle, siyah ve sarı renklerle lifinizi örebilirsiniz. Kolay lif modellerinden çok hoş kullanışlı bir örnek. Yuvarlak lif modellerini takım lif modellerine de çevirebilirsiniz. Aynı parçadan 2 tane örüp kenarlarını birleştirerek kese lif olarak örebilirsiniz. 3 tane küçük yuvarlak örüp uzun olarak birleştirerek uzun lif modelleri olarak örebilirsiniz. Birde yuvarlak parçayı eklediğinizde 3lü takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Çeyizlerde takım lifler çok tercih ediliyor. Ayçiçeği lif modelinin detaylarına geçmeden önce daha önce ördüğümüz liflerden bahsedelim. İkinci paragrafta daha önce örülmüş ayçiçeği lif modellerinden bahsedeceğiz.

Ayçiçeği lif modeli yapılışı fıstıklarla örülmüş altıgen liflerden. Aynı deseni farklı renklerle de örebilirsiniz. Gelinciğe, kır çiçeklerine çevirebilirsiniz. Ayçiçeği lif modeli yapımı ise düz lifler örüp üzerini örgü çiçek modelleriyle süslediğimiz örneklerden. Ayçiçeği  lif örneği yapılışı ise 3 boyutlu örgü modellerinden. 3 boyutlu liflerden. Gelin şimdi ayçiçeği lif modeli videosuna geçelim.

Ayçiçeği Lif Nasıl Örülür?

Canlı sarı ve beyaz renklerle çok daha güzel olacak kolay yuvarlak lif yapılışı hazırladık. Yine ayçiçeği lifte kahve sarı, siyah sarı ipleri de kullanabilirsiniz. Aslında sadece ayçiçeği renklerinde değil her renkle öreceğimiz kolay liflerden.

Ayçiçeği Lif Modeli

Ayçiçeği Lif Modeli 1

Fıstıklarla örülmüş kolay lifin detayları aşağıdaki videoda yer alıyor. Şimdi videoya geçip ayçiçeği lif modeli anlatımını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler