Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk Lif Modeli Yapılışı

Lif örneklerinden tek renkle örülmüş çok şık bir lifin yapılışıyla devam ediyoruz. Tek renk lif modeli yapılışı. Her renkle öreceğiniz zarif örneklerden. Çeyizlik lif modelleri olarak yapabilirsiniz. Sade ve kullanışlı lif yıldız tekniği ile örülen yuvarlak lif modellerinden. Ortasını ve bitişini örgü gül modelleriyle süslüyoruz. Sizde daha sade olmasını isterseniz farklı kenar oyası modellerini kullanabilirsiniz. Çeşit çeşit tığ kenar oyası modellerinden bahsettik. İnceleyerek beğendiklerinizi örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Lif modellerinde çok güzel liflere göz attık. Anlatımını paylaştık. Mesela fıstıklı su taşı lif modeli yapılışı yine çok beğenilecek örneklerden. 3 renk kullanılarak örülen kolay ve kullanışlı liflerden. Yine yuvarlak liflerle devam edecek olursak bir sonraki modelimiz fıstıklı yuvarlak lif modeli yapılışı olacak. Yine kenar oyalarıyla süslenmiş zarif örneklerden. Şimdi de tek renk lif modeli yapılışını öğrenelim.

Tek Renk Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Yıldız tekniği ve örgü güllerle süslenmiş, incilerle süslenmiş güzel bir lifin anlatımını hazırladık. Sade lifler örüp üzerini çeşitli çiçeklerle, örgü aplikelerle süsleyebilirsiniz. Orta kısım için genelde puf çiçekler ve örgü kat yapraklı güller kullanılıyor. Güllerin içine de inciler dikiyoruz.

Tek Renk Lif Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor. Birazdan detaylarıyla bu güzel tek renk lif modeli yapılışını öğreneceğiz. Böylece videoyu izleyerek yepyeni bir modelin daha yapılışını öğrenmiş olacak ana yuvarlak kısmı farklı tasarımlarda da kullanacağız.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler