Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Gösterişli Yıldız Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Kolay gösterişli yıldız lif yapılışı. Krem rengi ve gold rengiyle sade bir lif. Lif örneklerini istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri olarak tıpkı videodaki renklerde örebilirsiniz. Yıldız lif modelleri görüntüsüyle 2 katlı lif modelleri gibi duruyor. Bu yüzden de çok şık ve gösterişli. Lif örneklerinden şekil olarak çok örülen modellerden biri yıldız lifler. Şimdi daha önce ördüğümüz birkaç yıldız liften bahsedelim. Daha sonra yeni modelin yapılışına geçeriz.

Bu paragrafta önceden ördüğümüz yıldız liflerden bahsedeceğiz. Sizde beğendiklerinizi örebilirsiniz. Yıldız lif örnekleri anlatımlı model çizgili renkli liflerden. Yarım iplerle örülecek liflerden. Çiçekli yıldız lif yapılışı ise düz olarak örüp üzerini örgü aplikelerle süslediğimiz liflerden. Yıldız lif modelleri yapılışı ise iki renk kullanarak ördüğümüz şık liflerden. Daha fazla lif yapımı modellerine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi kolay gösterişli yıldız lif yapılışını öğrenelim.

Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Düz olarak ördüğümüz kenarına dilimler ekleyerek 2 kat görüntüsü verdiğimiz ortasını katlı gülle tamamladığımız liflerden. Sizde düz lifler örüp biraz hayal gücü kullanarak çeşit çeşit desen desen lif örnekleri örebilirsiniz.

Kolay Gösterişli Yıldız Lif Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Birazdan bu güzel lifin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Hazır mısınız? İpleriniz hazır mı? O halde hemen videoya geçelim. Kolay gösterişli yıldız lif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler