Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pisicik Lif Modeli Yapılışı

Sırada çocuklarımıza özel lif örneklerinden bir kesit var. Pisicik lif modeli yapılışı. Banyodan korkan çocuklarımıza bir nebze olsun alıştırmak için sevdiği hayvanlardan, kahramanlardan lif modelleri örebiliriz. Pisicik lif modeli yapılışı buna örnek diyebiliriz. Lif yapımında çocuklarımıza mesela çok sevimli balık desenli lif yapılışını da örebiliriz. Çok minnoşlar. Renk renk balıklar örebiliriz. Diğer bir lif ise yavru köpek banyo lifi yapılışı. Çok masum duruyor. İnsan kullanmaya kıyamaz. Kaplumbağa banyo lifi yapılışı ise artık ipleri değerlendirebileceğimiz renkli örgülerden. Renk renk kaplumbağalar örebiliriz. Her zaman olduğu gibi daha fazla model anlatımına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi videolu lif modellerinden güzel bir örnekle devam ediyoruz.

Kedili Lif Örneği Yapılışı

Van kedisi, Ankara kedisi gibi özel kedilerimiz var bizim. Yine çocukların sevdiği kahramanlardan çizmeli kedi, Garfield gibi kedilerde var. Çocuklarımızın sevdiği renklerden kese lif modelleri şeklinde örülmüş pisicik lif modeli yapılışından örebilirsiniz. Beyaz renkle örüp renkli gözlü kediler yapabilirsiniz. Bir gözü mavi bir gözü yeşil Van kedileri yapabilirsiniz. Turuncu renkle örüp yaramaz kedi Garfield yapabilirsiniz. Eminim çok seveceklerdir.

Lifi tamamladığımızda aşağıdaki gibi görünecek. Dilerseniz 2. resimde olduğu gibi kedicikli lifler örebilirsiniz.

Pisicik Lif Modeli Yapılışı

Pisicik Lif Modeli Yapılışı 1

Pisicikli kese lifimizi, kedili kese lifimiz örmeye başlıyoruz. Hemen ipleri ayarlayalım geçelim video başına. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler