Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Yeni yılın ilk lif modellerinden. Sırada çeyiz kıskandıracak örmesi keyifli yıldız lif modeli yapılışı var. Her renkle tasarlayabilir çekinmeden örebilirsiniz. Simli ipler, düz renkli ipler… Renk renk lif modelleri örebilirsiniz. Yıldız lif modeli yapılışı baklava dilimlerinin birleşmesinden oluşuyor. Lif modellerinde yeni modellerin anlatımlarıyla devam ediyoruz. Siyah beyaz, kırmızı beyaz, batik renkli iplerle ve ana renk olarak beyaz tercih edebileceğiniz şahane bir örnek. Değişik lif modelleri yapımı, yeni çıkan lif modelleri arıyorsanız bu örnek tam sizlere göre. Kaçırmayın. Yıldız lif modellerine anlatımlı örnek o kadar çok ki hangisinden bahsedelim. Mesela örülmeye değer karanfil dilimli lif yapılışı var. Yuvarlak lif modelleri, yıldız lif modelleri karışımı bir şey. Göz alıcı modellerden. Yıldız çiçeği motifli lif yapılışı hemen örmek isteyeceğiniz harika örneklerden. Lif yapımı videosu için daha fazla anlatıma önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylarıyla yeni model yıldız lifin anlatımına geçiyoruz.

Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Arada renk geçişli bir ip ana renk olarak ise beyaz ip. Birleşince ortaya şahane bir model çıkmış. Ara renk olarak daha canlı renk geçişli ipleri kullanabilirsiniz. Tek renk ipleri kullanabilirsiniz. Ana renk beyaz olarak tercih edildiğinde ara renkte her rengi kullanabilirsiniz. Renkli örmek istediğinizde çok güzel renk uyumları var. Aklınıza herhangi bir uyum gelmezse doğadan ilham alabilirsiniz. Çiçekler, kuşlar, ağaçlar renk konusunda bizlere en iyi renk uyumunu verecektir.

Yıldız Lif Modeli Yapılışı 1

Yukarıda gördüğümüz motiflerden 6 adet örüyoruz. Daha sonra birleştirerek yıldız lifi oluşturuyoruz.

Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Yıldız Lif Modeli Yapılışı 2

Kırmızı yeşilde harika olmaz mı. Tam yeni yıl renkleri gibi, kışı anımsatan bir lif. Gelelim şimdi yıldız lif modeli yapılışının vidosunu izlemeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler