Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelincik Lif Yapımı

Lif örneklerinden çok güzel bir tarifle devam ediyoruz. Gelincik lif yapımı. Çeyiz kıskandıracak tariflerden. Kırmızı çiçekler 3 boyutlu örgü modelleri görüntüsüyle muhteşem duracak. Çeyizlik lif modellerinde yeni örnek arayışındaysanız hemen örmeye başlayabilirsiniz. Lif yapımında kullanılan boncukları iptal edebilir sarı renk iplerle tohum işi yapabilirsiniz. Bence daha kullanışlı olacaktır. Gerçi bu lifi insan kullanmaya kıyamaz. Banyo dekorasyonunda dekor ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Yeni lif modelleri yapılışı çok beğenerek öreceğiniz örneklerden. Çiçekli lif modellerinden yine çok seveceğimiz bir modelden bahsedelim. Çiçekli sepet lif yapılışı çiçek motifleriyle örülmüş örneklerden. Lif yapılışında kullanılan çiçekleri, örgü çiçek motiflerini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Kolay lif modelleri ve yapılışı anlatımlı video youtube tarifine geçelim. Böylece gelincik lif yapımını rahatlıkla örebiliriz.

Gelincik Lif Nasıl Örülür?

Kırmızı, yeşil, siyah ve beyaz renklerle örülmüş harika liflerden. Küçük kabartmalar modele 3 boyut görüntüsü vermiş. Gelincik lif yapımı yuvarlak lif modellerine bir örnek. Takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Şahane kese lif modelleri ve uzun lif modelleri takımın diğer parçaları olmalı. Lif örneklerinin bence en kullanışlı parçaları keseler ve uzun lifler.

Gelincik Lif Yapımı

Muhteşem görünüyor değil mi. Şimdi kırlar gelincik ile dolmuşken doğadan ilham alarak ördüğümüz gelincik lif modellerinin tarifini izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler