Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Lif Modelleri Yapılışı

Şekilli lif modellerinden çok hoş bir örnek hazırladık. Çiçekli, fıstıklı çeyiz kıskandıracak liflerden. Çeyizlik lif modelleri, günlük kullanım için lif örnekleri olarak örebilirsiniz. Yeni lif modelleri yapılışı dilerseniz uzun lif modellerine, kese lif modellerine çevrilebilir. 3 yuvarlak parça örerek uzun lif, 2 parça örülüp birleştirilerek kese lif örülebilir. Böylece uzun, kese ve yuvarlak lif modellerinden 3 lü takım lif modeli yapmış oluruz. Şahane. Üst kısımda bulunan fıstıklı kısım daha önce ördüğümüz örgü tavus kuşu desenini andırıyor. Çok güzel değil mi. Sadece o kısmı örerek örgü kitap ayracı modelleri yapabiliriz. Lif modellerinde şekil şekil, çeşit çeşit lif modelleri ördük. En son nazar boncuğu lif yapılışından bahsetmiştik. Fıstıklı kolay lif modellerinden. Yöresel lif modellerinden ise Elazığ işi lif modelleri yapılışını incelemeden geçmeyin derim. Daha fazla lif modelleri ve yapılışı için önceki içerikleri inceleyebilirsiniz. Şimdi tüm detaylarıyla kolay lif modelleri ve yapılışı anlatımlı video youtube örneğine geçelim.

Yeni Model Lif  Yapılışı Video

Yeni lif modelleri yapılışı her renkle örülünce şahane duracak örneklerden. Resimde sarı tonları ve pembe tonlarıyla yapılmış örneğini göreceğiz. Yeşil tonlarını, mavi tonlarını karıştırarak tavus kuşu görünümü verebilirsiniz. Lif ipinden daha önce örüp artan ipleriniz varsa az sonra paylaşacağımız lifin renkli kısımlarında kullanabilirsiniz.

Yeni Lif Modelleri Yapılışı

Yeni Lif Modelleri Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Örülmeye değer. Ortasında kat kat yapraklarıyla örgü çiçek modeli, dışa doğru açılan fıstıklı yıldız, sonrasında ise son dokunuşlar. Sırada ise yeni lif modelleri yapılışı vidosu. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler