Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalpli Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Ana rengimiz beyaz diğer rengimiz ise gold simli iplik. Bu iki güzel ipi kullanarak ortaya çok güzel kalpli lif modellerinden bir örnek çıkartıyoruz. Çeyizlik lif modelleri olarak öreceğiniz güzel örneklerden. Bugüne kadar lif örneklerinden çok güzel paylaşımlara değindik. Papatyalı lif modeli, menekşe lif modelleri, üç boyutlu lif modelleri gibi 500 ün üzerinde lif anlatımı hazırladık. Bu güzel modelleri önceki içeriklerimizden bulup beğendiklerinizi örebilirsiniz. Bugün kalpli liflere değineceğiz.

Kalpli lif örnekleri çeyizlerde çok kullanılan çok tercih edilen modellerden. Genelde de 2. renk olarak kırmızı, pembe tercih ediliyor. Ama her renkle örülebilir. Mesela evde olan iplerle renk renk motifli kalpli lifler örebilirsiniz. Kalpli lif örnekleri ve yapılışında artık ipleri değerlendirmiş olursunuz. Örneğin renkli iplerle örülmüş menekşe kalpli lif yapılışı ilginizi çekecek güzel modellerden. Şimdi ise hemen detaylarıyla kalpli lif modelleri anlatımlı videoya geçelim.

Kalpli Lif Nasıl Örülür?

Örgü fiyonk ve örgü çiçeklerle süslenmiş çok zarif örülmeye değer kalpli lif modelleri anlatımı hazırladık. Adım adım nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Bu çeyiz kıskandıracak lifi çok seveceksiniz. hemen örmek isteyeceksiniz. Sevdiklerinize, evlenen arkadaşlarınıza hediye olarak da öreceksiniz.

Kalpli Lif Modelleri Anlatımlı 1

İşte lifimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. O halde videoya geçip kalpli lif modelleri anlatımlı olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler