Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden çok hoş bir örnekle devam ediyoruz. 1 günde birkaç tane örebileceğiniz fıstıklı yuvarlak lif modeli yapılışı hazırladık. Sevdiğiniz renklerle en güzel lif modellerini kolayca örebilirsiniz. Bu lif için 2 renk ip seçiyoruz ve örmeye başlıyoruz. Yeni yuvarlak lif modellerini daha çok renkli olarak da örebilirsiniz. Sade olması için 2 renk seçiyoruz. Kırmızı beyaz, siyah beyaz, mavi sarı, gri sarı, pembe bor, pembe sarı gibi birçok renkle örebilirsiniz. Az kullanılacak yerlerde elinizde az olan ipleri kullanabilirsiniz. Böylece parça ipleri de değerlendirmiş oluruz.

Tığ işi lif modellerinin anlatımını paylaşıyoruz genelde. Bu bölümde yine tığla ördüğümüz çok şık liflerden bahsedeceğiz. Çeyizlik lif modelleri veya günlük kullanım için örebilirsiniz. Mesela kaz ayağı uzun lif yapılışı yeni modellerden. Yeni 2 katlı yuvarlak lif yapılışı yine çok beğeneceğiniz kolay lif modellerinden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi fıstıklı yuvarlak lif modeli yapılışını öğrenelim.

Fıstıklı Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Lif örneklerinden kolay, gösterişli, zarif ve kullanışlı bir lif hazırladık. Klasik yuvarlak fıstıklı lif örüyoruz. daha sonra kenarında farklı bir tığ işi kenar oyası örneği kullanıyoruz. Ortaya çok şık harika bir model çıkıyor. Severek öreceğiniz ortasında katlı örgü gül modelleri olan liflerden. Sizde böyle düz lifler örüp ortasını çeşitli çiçeklerle kenarını farklı oyalarla süsleyebilirsiniz.

Fıstıklı Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

İki farklı renkle örülmüş haline göz attık. Şimdi nasıl örüldüğünü öğrenelim. Adım adım yapılışıyla fıstıklı yuvarlak lif yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler