Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni 2 Katlı Yuvarlak Lif Yapılışı

Banyo lifi modellerinden yepyeni çok güzel bir modelle devam ediyoruz. Pembe çiçekleriyle dikkat çekici güzellikte bir örnek. 2 katlı lif modellerinden diyebiliriz. Hatta bu lif örneklerini daha çok katlı yapabilir lahana lif modelleri görünümü de verebilirsiniz. Yeni 2 katlı yuvarlak lif yapılışı lahana life, marul lif modellerine uygun. Yeni lif modellerinin yapılışında renk seçimi de çok güzel olmuş. Eğer farklı modeller örecekseniz bu renkleri kullanabilirsiniz. Hırkalar, yelekler, battaniyeler, bebek örgüleri örecekseniz gri ve pembe renkleri bir arada kullanabilirsiniz.

Lif modelleri kültürümüzün bir parçası. Severek ördüğümüz çeşidi oldukça fazla olan modellerden. Kolay modeller, düz modeller, ağır modeller, çeyizlik lif modellerinden birçok model ördük. Süsledik bazen abattık ama en güzel lif modellerini ördük. Bugün de yine hem kullanışlı hem de çok şık liflerden bahsedelim. Çeyiz kıskandıracak lif örneği yapılışı çok beğeneceğiniz modellerden bir tanesi. Tomurcuklar kullanılarak örülmüş. Eğer üzerinde sevgi sözcüklerinin bulunduğu bir lif örmek isterseniz püsküllü yazılı lif yapılışına göz atabilirsiniz. Kar taneli kese lif yapılışında bulunan motifi ise yine çeşit çeşit süslemelerinizde farklı lif modellerinde de kullanabilirsiniz.

2 Katlı Lif Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle çok güzel bir model daha. Lifin yapılışında 2 teknik bir arada kullanılmış. İç kısımda yıldız tekniği dış kısımda ise fıstık tekniği kullanılmış. Sizde beğendiğiniz teknikleri bir arada kullanarak yeni tasarım lifler örebilirsiniz.

Yeni 2 Katlı Yuvarlak Lif Yapılışı

Birazdan bu güzel lifin nasıl örüldüğünü göreceğiz. Çok beğendiniz değil mi? Nasıl yapıldığını da çok merak ediyorsunuz. O halde hemen detaylara geçiyoruz. Yeni 2 katlı yuvarlak lif yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler