Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mini Çiçekli Uzun Lif Yapılışı

Lif modellerinden güzel bir örnek daha hazırladık. Mini çiçekli uzun lif yapılışı. Çok hoş çok zarif örneklerden sadece bir tanesi. İki renkli lif modelleri örmesi keyifli lif modellerinden. Kolay lif modellerini örmek istiyorsanız bu model tam sislere göre. Kare lif modelleri, kese lif modelleri olarak da örebilirsiniz. Hatta bu modelden bebek battaniyesi de örebilirsiniz. Çok güzel duracaktır. Daha önce ördüğümüz yine çok güzel duran liflerden bahsedelim. Mini yapraklı kare lif yapılışı her boyutta öreceğimiz kolay liflerden. En yeni lif modelleri ve yapılışı düz modeller örüp üzerini örgü çiçek modelleriyle süsleyebilirsiniz. Böylece düz lifleri en güzel hale çevirmiş oluruz. Liflerde farklı şekillerde de ördüklerimiz oldu. Sepet lif modelleri farklı şekillerde örülen modellerden. Sepet lifin yapımına ve daha fazlasına önceki içeriklerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Mini Çiçekli Uzun Lif Nasıl Örülür?

Uzun lif modellerinden çok güzel bir örnek daha. Çeyizlik lif modelleri olarak kullanabilirsiniz. Günlük kullanım içinde örülecek çok güzel liflerden.

Mini Çiçekli Uzun Lif Yapılışı

Lif tamamlandığında yukarıdaki gibi çok güzel görünecek. Şimdi anlatıma geçelim ve mini çiçekli uzun lif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler