Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Örümcekli lif modellerinden, yıldız lif modellerinden iki renkli çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Tarifi videoda detaylı bir şekilde anlatılmakta. Takılmadan örebilirsiniz. Her bir yıldız dilimini farklı renkte örebilir evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Lif modellerinden daha önce paylaştığımız örneklere değinelim biraz. Yıldız lif örnekleri anlatımlı modelimiz örümcekleri olmayan bir model. Güllü uzun lif tarifi ise takım olarak örebileceğiniz bir model. Takım lif modellerine kolaylıkla uyarlayabilirsiniz. Kare, yuvarlak, üçgen, kese lif modelleri gibi beğendiğiniz lifleri örüp üzerine güller dikebilirsiniz. Çeyizlerde takım lif örnekleri çok tercih ediliyor. Yıldız lif örneklerini hediyelik olarak da örülüp sevdiklerimize verebileceğimiz bir model. Şimdi gelelim iki renkli yıldız lif nasıl örülür anlatmaya.

Üç Boyutlu Lif Modelleri Yapılışı

Çok güzel bir model. Yıldız lif modelinin yapılışını videolu olarak hazırladık. Modelimiz çok güzel. Hem yıldız, hem boyutlu hemde örümcekli bir model. dilerseniz arka kısmına bir parça örüp kese lif şeklinde kullanabilirsiniz. dilimleri biraz daha küçültüp 3 lü yuvarlak parçayı birleştirerek uzun lif modellerine örnekler örebilirsiniz.

İki Renkli Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Bu iki rengin uyumu çok güzel olmuş. Aynı renkleri farklı örgülerinizde de birleştirerek örebilirsiniz. Ben aynı renkleri iğne oyasında da kullanmıştım. Ve süper olmuştu. Lif, iğne oyası yazma, havlu örneklerini takım olarak aynı renklerde hazırlamıştım. Sizde çeyizlerinize böyle takımlar yapabilirsiniz. İşte sizlere iki renkli yıldız lif nasıl örülür detaylı yapılışı. Videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler