Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyiz Kıskandıracak Lif Örneği Yapılışı

Lif örneklerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada çeyiz kıskandıracak lif örneği yapılışı var. Tomurcuk yuvarlak lif yapılışı muhteşem olmuş. Yuvarlak lifin içinde baklava dilimlerini andıran tomurcuklar var. Laleli lif modellerini, tomurcuk lif modellerini seviyorsanız bu örnek tam sizlere göre. Çeyiz kıskandıracak farklı liflerden bahsedelim. Yine bir o kadar güzel olan kırmızı gül lif modeli yapılışını çeyizler için örebilirsiniz. Kızlarınızın, oğullarınızın çeyizinde çok güzel duracak. Gelin kızlar çok beğenecek. Daha kolay lif modellerinden örmek isterseniz de tomurcuk lif yapımına göz atabilirsiniz. Yuvarlak lifler, kare veya uzun lifler örüp kenar kısmını çiçeklerle, kenar oyası modelleriyle tamamlayabilirsiniz. Tıpkı zambak lif modellerinde olduğu gibi. Zambak lif modeli nasıl örülür önceki içeriklerimizden bularak örebilirsiniz. Şimdi çeyiz kıskandıracak lif örneği yapılışını öğrenme zamanı.

Tomurcuk Laleli Lif Nasıl Örülür?

Tomurcuklarla lale deseni oluşturulmuş ve yuvarlak lif olarak örülmüş güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Banyo lif modellerinde 3 renk kullanarak örüyoruz. Dilerseniz her bir lalede farklı bir renk kullanabilirsiniz. Tomurcuklarda bile renk değiştirebilirsiniz. Tercih tamamen sizin.

Çeyiz Kıskandıracak Lif Örneği Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. Şimdi bu lifin yapılışını öğreneceğiz. Hazır mısınız? O halde hemen videoya geçelim ve çeyiz kıskandıracak lif örneği yapılışını örelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler