Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zambak Lif Modeli Nasıl Örülür?

Lif modellerinden şahane bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada zambak lif modeli anlatımı var. Yuvarlak lif modellerine son eklenen tasarımlardan. Uzun lif modelleri ve kese lif modelleri parçaları örülerek harika bir 3 lü takım lif modellerine çevrilebilir. Yada parçalar ayrı ayrı örülebilir. Biz bugün yuvarlak lif modelleri olarak nasıl örüleceğinden bahsedeceğiz. Diğer parçaları ise istediğiniz gibi örebilirsiniz. Zambak lif modeli nasıl örülür birazdan anlatıma geçeceğiz. Biraz benzer şekilde örülmüş liflerden bahsedelim.

Ortada üçgen dilimlerden oluşan parçalar kenarlarda ise dilediğimiz gibi kenar oyası modelleriyle tamamladığımız lif örnekleri örüyoruz. Mesela şirinler lif modelleri yapılışı benzer şekilde örülmüş kenarında farklı örnek kullanılmış çocuklara özel bir lif. Yeni nazar boncuğu lif yapımı yine yuvarlak örülüp kenarına oya eklenen kullanışlı modellerden. İki katlı lif modeli yapılışı aynı örneği iki kat yapıp kenarına tomurcuklar eklediğimiz modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi zambak lif modeli nasıl örülür öğrenme zamanı.

Zambak Lif Modeli Yapılışı

Tığ işi banyo lif modellerinden çeyizlere çok yakışacak lif örneği. Beyaz, sarı ve yeşil renklerle lifimizi örüyoruz. Hatta orta kısmı süslemek için küçük inciye de ihtiyacımız olacak. Tabi inci kısmını iptal edebilirsiniz. Çiçekleri farklı renklerle de ördüğünüzde çok güzel olacaktır. Takım lif modelleri olarak diğer parçaları da örülecek ağır gösterişli lif modellerinden.

Zambak Lif Modeli Nasıl Örülür? 1

Zambak Lif Modeli Nasıl Örülür?

Zambak Lif Modeli Nasıl Örülür? 2

Hemen videoya geçip bu güzel lifin nasıl örüldüğünü öğrenelim. Baştan sona detaylı anlatımıyla zambak lif modeli nasıl örülür yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler