Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kese Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden yeni bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada yeni kese lif modeli yapılışı var. Detaylarıyla yapılışını öğrenecek ve istediğimiz renklerle lifi örmeye başlayacağız. Kese lif modelleri ve uzun lif modelleri bana daha kullanışlı geliyor. Diğer lifler hele birde üzeri çok süslüyse sanki sadece dekor amaçlı gibi. O lifi sabunlamak özellikle kullanım sonrasında temizlemek durulamak daha zor gibi. Köpükten arınmaz gibi duruyor. O yüzden hafif, yumuşak lifler tercih edilmeli. Tabi çeyizlik lif modelleri olarak en güzellerini seçiyoruz. Gösterişli lif modellerinin yanı sıra sade ve kullanışlı liflerde örmek gerek. Fıstıklı uzun lif örneği yapılışı böyle bir model. Kullanışlı ve örmesi kolay. Kolay lif modelleri yapımı da sade banyo lifi modellerinden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni kese lif modeli yapılışını öğrenmeye geçelim.

Kese Lif Nasıl Örülür?

Yeni kese lif modellerinden renkli güzel bir örnek daha hazırladık. Üzerinde eski kilim desenlerini andıran bir motif var. Sizde bu motifi kilim renklerinde yapabilirsiniz. Yine simli lif ipleriyle de kese lifleri örebilirsiniz.

Yeni Kese Lif Modeli Yapılışı

Yeni Kese Lif Modeli Yapılışı 1

İp seçimi ve ip seçimine göre ördüğümüz lif tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Eğer modeli beğendiyseniz ve örmek isterseniz hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. Tüm detaylarıyla yeni kese lif modeli yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler