Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Uzun Lif Örneği Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel ve kolay bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada fıstıklı uzun lif örneği yapılışı var. Adım adım örülüşünü öğrenecek daha sonra elimizde olan iplerle örmeye başlayacağız. Uzun lif modellerini çok kullanışlı buluyorum. Az sonra yapılışını paylaşacağımız model hem kullanışlı hem sade hem de örmesi kolay. Eğer kolay lif modellerinden harika bir uzun lif modelleri arıyorsanız tam sizlere göre bir model. Hatta bu modelde artık iplerinizi kullanabilirsiniz. Evde olan yarım ipleri değerlendirmek için çok güzel bir örnek.

Bu kısımda daha önce ördüğümüz uzun liflerden bahsedeceğiz. Hepsi çok güzel ve her sezon örülecek liflerden. Mesela tomurcuk lif modellerinden bir tarifimiz var. Anlatımına puf çiçekli uzun lif yapımından ulaşabilirsiniz. Üzeri örgü çiçek modelleriyle süslenmiş uzun lif modeli nasıl yapılır göz atmadan geçmeyin dedim. Özellikle yeni lif örmeye başlayanlar için düz lifler örüp üzerini çeşit çeşit modellerle süsleyeceğimiz bizlere fikir veren modellerden. Kalpli lif modellerinden örmek isterseniz eğer uzun kalpli lif modelleri yapılışını inceleyebilirsiniz. Daha fazlası önceki içeriklerde. Şimdi yeni fıstıklı uzun lif örneği yapılışını öğrenme zamanı.

Fıstıklı Uzun Lif Nasıl Örülür?

İç kısmında zikzaklar kenarlarında baklava dilimleriyle çok hoş bir lif. Üstelik örmesi de oldukça kolay. Yine gri sarı uyumuyla örülmüş aralara beyaz serpilerek örülmüş. Sizde sevdiğiniz renklerle yeni lif modelini örebilirsiniz.

Fıstıklı Uzun Lif Örneği Yapılışı

Fıstıklı Uzun Lif Örneği Yapılışı 1

Şimdi bu güze lifin nasıl yapıldığını öğrenelim. Fıstıklı uzun lif örneği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Cmb-pMFIPmq/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler